KK IURIS s.r.o., Přemyslovská 1939/28, 130 00 Praha 3 - Flora, T: +420 224 251 568, +420 602 139 901 E: info@kkiuris.cz
173

BlogPodnikatelské obory › Realitní trh

Realitní trh

KK IURIS s.r.o. pomáhá svým klientům nejen s nákupem či prodejem nemovitostí, ale rovněž s chodem společností zabývajících se jejich zprostředkováním. Mezi naše klienty patří zprostředkovatelé, vlastníci nemovitostí i zájemci o jejich koupi.

Naše klienty podporujeme a poskytujeme jim právní služby ve všech aspektech projektů v oblasti nemovitostí, včetně komplexního právního a daňového poradenství v oblasti nemovitostí. Připravujeme kupní i nájemní smlouvy, včetně jednání s jednotlivými smluvními stranami, poskytujeme poradenství v oblasti financování, správy nemovitostí, včetně revize vlastnických vztahů a zastupování ve správních řízeních týkajících se územního plánování a výstavby.

Zprostředkovatelům poskytujeme poradenství na základě platné právní úpravy, zajišťujeme přípravu a podpis rezervačních smluv, smluv o smlouvách budoucích, smluv kupních, včetně úschovy finančních prostředků.

Jsme připraveni Vám pomoci se zprostředkováním prodeje i nákupu nemovitostí a zajistit hladký průběh každého takového obchodu.

Napište nám

a my Vám rádi poradíme.

Zákaznická podporaKariéra

Máte zájem o spolupráci?
Kontaktujte nás.×