KK IURIS s.r.o., Přemyslovská 1939/28, 130 00 Praha 3 - Flora, T: +420 224 251 568, +420 602 139 901 E: info@kkiuris.cz
157

BlogPrávní specializace › Obchodní vztahy

Obchodní vztahy

KK IURIS s.r.o. spolupracuje s klienty, kteří jsou jak podnikající fyzické osoby, tak národní či nadnárodní korporace. Se všemi klienty jednáme podle jejich individuálních potřeb a způsobem, který jim právě vyhovuje. Jsme připraveni řešit nejen složité právní problémy, ale rovněž běžnou agendu podnikatelů.

KK IURIS s.r.o. není jen advokátní kancelář. Proto pouhým právním pohledem naše služby nemusí končit. Rádi se na Vaše podnikání díváme jako na celek a díky pestrému zaměření členů týmu naší kanceláře a jejich vlastním obchodním zkušenostem právo bereme jen jako nástroj – k dosažení cíle a obchodního úspěchu. Vyznáváme zásadu, že jen dobrá smlouva sama o sobě nemůže přinést úspěch, pokud je špatně obchodně strukturována a bylo podceněno rozumné uvážení poměru risk x zisk.

Naše klienty podporujeme a poskytujeme jim poradenské služby od začátku výkonu podnikatelské činnosti, v jejichž rámci připravujeme s tím spojenou smluvní dokumentaci, dále klienty zastupujeme při uplatnění jejich pohledávek a jiných nároků ze smluv, nebo naopak při ochraně proti tvrzeným závazkům. S tím souvisí i zastupování v řízení před soudy či v rámci exekučních a insolvenčních řízení.

Náš tým se specializuje na konkrétní problém a jsme vždy vedeni snahou o co možná nejefektivnější řešení pro klienta. 

Napište nám

a my Vám rádi poradíme.

Zákaznická podporaKariéra

Máte zájem o spolupráci?
Kontaktujte nás.×