KK IURIS s.r.o., Přemyslovská 1939/28, 130 00 Praha 3 - Flora, T: +420 224 251 568, +420 602 139 901 E: info@kkiuris.cz

BlogNáš tým › JUDr. Pavel Kolesár, Ph.D.

JUDr. Pavel Kolesár, Ph.D.

Advokát a společník

Pavel Kolesár působí v advokacii od roku 2003 a od roku 2020 prohloubil dosavadní dlouhodobou spolupráci s Lucií Kolářovou, když společně založili advokátní kancelář KK IURIS s.r.o., v jejímž rámci vede úsek civilního a správního práva.

Mezi jeho hlavní specializace patří zastupování v soudních a rozhodčích řízeních, insolvenční právo včetně krizového řízení podniku, právo obchodních společností, pracovní právo včetně problematiky GDPR, a investiční výstavba včetně práva stavebního. Rovněž má četné zkušenosti v rámci obchodních transakcí (M&A), a to jak z pozice poradce, tak investora.

V rozhodcovské praxi působí jako stálý rozhodce Rozhodčího soudu u Hospodářské komory ČR a Agrární komory ČR.

Příležitostně přednáší, a to jako externí vyučující na katedře občanského práva Právnické fakulty UK v Praze, na Stavební fakultě ČVUT v Praze, jakož i pro odbornou veřejnost. Rovněž je členem zkušebních komisích pro státní závěrečné zkoušky na Právnické fakultě UK v Praze. Dále působí jako člen poradních komisí Ministra spravedlnosti, a to především pro tvorbu procesních předpisů a hromadných žalob.

Pavel Kolesár absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze (JUDr.) a postgraduální studium na Stavební fakultě ČVUT v Praze (Ph.D.). Dále vykonal zkoušku insolvenčního správce a dále zvláštní zkoušku insolvenčního správce pro úpadek finančních institucí.

Hovoří česky a anglicky.

Napište nám

a my Vám rádi poradíme.

Zákaznická podporaKariéra

Máte zájem o spolupráci?
Kontaktujte nás.×