KK IURIS s.r.o., Přemyslovská 1939/28, 130 00 Praha 3 - Flora, T: +420 224 251 568, +420 602 139 901 E: info@kkiuris.cz

BlogNáš tým › Ing. Jana Kolesárová

Ing. Jana Kolesárová

Risk Management, Banking & Finance

Jana Kolesárová působí v investičním bankovnictví celou profesní kariéru. Proto během ní vystřídala různé pozice, od vedení útvarů bank, přes poradenství subjektům podnikajícím na kapitálovém trhu, až po role investora. Od roku 2020 spolupracuje též s advokátní kanceláří KK IURIS s.r.o.

Mezi její hlavní specializace patří řízení rizik v korporátních subjektech, jakož i rizik smluvních vztahů. Především se v této souvislosti zaměřuje na strategické a reputační riziko, jakož i riziko finanční, které obzvláště vystupuje do popředí v případě přeshraničních růstů společností. Díky jejímu působení v bankovnictví má rozsáhlé zkušenosti v oblasti fungování bankovního a peněžního sektoru včetně regulatoriky, proto její znalosti klienti dále oceňují zejména v případech podnikání na kapitálovém trhu a při korporátním financování.

Též se dlouhodobě věnuje pedagogické činnosti, když přednáší jak pro akademickou obec, tak pro soukromý sektor. Pravidelně též předsedá zkušebním komisím pro státní závěrečné zkoušky na Stavební fakultě ČVUT v Praze.    

Jana Kolesárová absolvovala Stavební fakultu ČVUT v Praze (Ing.).

Hovoří česky a anglicky.

Napište nám

a my Vám rádi poradíme.

Zákaznická podporaKariéra

Máte zájem o spolupráci?
Kontaktujte nás.×