KK IURIS s.r.o., Přemyslovská 1939/28, 130 00 Praha 3 - Flora, T: +420 224 251 568, +420 602 139 901 E: info@kkiuris.cz

O nás

Advokátní kancelář KK IURIS s.r.o. vznikla na půdorysu naší dlouholeté spolupráce. Tato spolupráce vlastně započala již společnou přípravou na přijímací zkoušky na právnickou fakultu. Zatímco JUDr. Lucie Kolářová se primárně zaměřila na trestní právo, doménou JUDr. Pavla Kolesára, Ph.D., se stalo poradenství korporátní klientele v oblasti občanského a obchodního práva.

Tato původní odlišnost našich zaměření se ukázala jako velká výhoda, protože díky ní jsme byli schopni pokrýt velkou řadu situací. Připočteme-li řadu spolupracovníků, kteří se k nám v průběhu let připojili, bylo založení společné advokátní kanceláře jen otázkou času. Vlastně ani nevíme, kdo z nás s tou myšlenkou přišel jako první. Hlavní je, že nyní již poskytujeme služby nejen pod společnou značkou, ale především se můžeme opřít o celý náš tým kolegů včetně externích spolupracovníků, na které víme, že se můžeme 100 % spolehnout.

Proto naše motto, že „každý případ má své řešení“, můžeme
doplnit slovy „Ex Unitate Vires“ neboli „v jednotě je síla“.

Mezi současné klienty naší advokátní kanceláře patří jak české a zahraniční fyzické osoby, tak korporátní subjekty podnikající v oblasti obchodu, marketingu, dopravy, stavebnictví, energetiky, bankovnictví, kapitálového trhu či správy nemovitostí. Právní služby nabízíme v rámci práva veřejného rovněž obcím, městům a dalším státním organizacím.
 
Těšíme se na spolupráci i s Vámi.


zakladatelé a majitelé společnosti

Napište nám

a my Vám rádi poradíme.

Zákaznická podporaKariéra

Máte zájem o spolupráci?
Kontaktujte nás.×